Hírek, sztorik, programok az Őrség kapujából, Szentgotthárdról

Szentgotthárdi győztesek a Cerr-Cup futóversenyeken

2010.05.02. 07:44 szólj hozzá Szentgotthárd.net

Bookmark and Share

A márciusban Übersbachban megrendezett Tavaszi Futóverseny volt a Cerr-Cup sorozat szezonnyitó viadala. A versenyen 500 futó indult.
A 2200 méteres gyermekfutamot Németh Kevin nyerte, a hobbyfutam női mezőnyében Borbélyné W. Judit győzött.
A 7032 méteres főfutamot a szentgotthárdi Karsai Márton nyerte.

Március 28-án a pozsonyi félmaratoni versenyen indult Koszár Zsolt. A szentgotthárdi futó a rendkívül erős, közel 2000 résztvevőt felvonultató mezőnyben a 3. helyen ért célba 66 perc 26 másodperces idővel.